Vadeli Gayrimenkul Satışı - Arg Finans

Vadeli Gayrimenkul Satışı

Vadeli Gayrimenkul Satışı

Vadeli Gayrimenkul Satışı

Taksitle ev sahibi olma sistemlerimizden çekilişli sistemde, taksitle ev almak isteyen kişiler bütçelerine göre peşinatlı ya da peşinatsız 40, 60, 80, 100 veya 120 aylık gruplardan birine dahil olur. Bu sistemde taksitler faizsiz ve vade farksızdır. Kişiler sisteme girerken bir defaya mahsus organizasyon ücreti öderler. Bu sistemde her ay yapılan çekilişlerde bir kişi ev sahibi olur. Ayrıca büyük bir avantaj olarak hiç kimse taksit yarısından sonrasını beklemez. Örneğin, 100 kişilik bir grupta ilk 50 ay boyunca kura sonucu her ay bir kişi evini teslim alırken 51. aya geldiğinde kalan 50 kişi evini teslim alır.

Taksitle ev alma sistemlerimizden ikincisi olan Vade Ortası Sistem’de ev almak isteyen kişilerin taksitleri faizsiz, vade farksız ve sabittir. Hiç peşinat vermeden, sadece ilk taksit ve organizasyon ücretinin ödenmesiyle siseme giren kişiler taksit ortasını takip eden ay evlerini teslim alırlar.
 

Taksitle ev alma sistemlerimizden bir diğeri ise Peşinatlı Sistem’dir. Bu sistemde ev almak isteyen kişiler ödemek istedikleri peşinatı kendileri belirlerler. Peşinat düşüldükten sonra evin fiyatı direkt taksit sayısına bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar. Bu sistemde taksitler faizsiz ve sabittir. Peşinatlı sistemde evin teslim tarihi verilen peşinata göre belirlenir. Peşinat ne kadar yüksek ise ev o kadar erken teslim edilir.